INFO DLA PACJENTA

1. Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie : 33-82-160-82

UWAGA !!!
Proszę nie przychodzić osobiście do przychodni w Celu umówienia wizyty

2. Przyjęcie pacjenta poprzedzone będzie telefonicznie w przeddzień wizyty, recepcjonistka zapyta o obecny stan zdrowia oraz przeprowadzi wywiad epidemiologiczny.
3. Prosimy o przychodzenie na wizytę 5 minut przed wyznaczoną godziną, lecz nie wcześniej, jeśli to możliwe bez odzieży wierzchniej i z minimalną ilością rzeczy osobistych.
4. Prosimy zgłaszać się bez osób towarzyszących, a przypadku wizyt dzieci prosimy o przyjście z jednym opiekunem.
5. Po wejściu wymagana jest dezynfekcja dłoni –  dozownik z płynem do dezynfekcji jest dostępny w POCZEKALNI. Następnie bezdotykowo zostanie zmierzona temperatura ciała. Dalszą Państwa drogą pokieruje asysta pacjenta.
6. Wizyta będzie mogła się odbyć, kiedy temperatura ciała nie przekroczy 37, 3 st., a także gdy nic nie będzie budzić wątpliwości, że jesteście Państwo zdrowi.
7. Prosimy o zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy pacjentami, również przy recepcji może znajdować się 1 osoba.

Dołączając do akcji #NiePanikuję #LeczęOdpowiedzialnie wdrożyliśmy rygorystyczne procedury zapobiegania zakażeniom i wszystkie obecnie zalecane środki ochrony.

Protokoły postępowania opracowaliśmy zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, SCTT Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej we Wrocławiu wg zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i ciągle je uaktualniamy w miarę pojawiania się kolejnych wskazówek.